ZONI Dil Okulları

zoniZoni Language Centers 1991 yılında kurulmuştur. Dil ve kariyer eğitimi alanında önde gelen okullardan biridir. Zoni dil okullarının birçok ülke ve şehirde okulları vardır. İngiltere’deki okulu Londra’dır. Tarih ve kültür dolu, eğlence ve gece hayatı ile zengin ve dünyanın her köşesinden gelen kozmopolit bir nüfus oluşturan şehir, iİngilizceyi ana vatanında öğrenmek için sayısız fırsat tanır.

Zoni Language Centers uzman ve deneyimli öğretmen kadrosuyla seviyenize ve hedefnize göre en doğru eğitimi verir. Küçük ve modern sınıflarda öğrencilerle birebir ilgili ve alakalı verilen eğitim son derece kalitelidir. Zoni ayrıca  Cambridge sınavları için yetkili hazırlık merkezidir.

Konaklamak için aile yanı ya da öğrenci rezidansları  tercih edilebilir. Keyifli bir eğitim almanız için düzenlenen şehir turları ve kültürel etkinliklere icretsiz olarak katılabilirsiniz.

Akreditasyonlar: British Council,

Zoni Dil Okulları bünyesinde sunulan programlar:

Zoni Language Centers hakkında daha detaylı bilgi almak ya da eğitim verdiği diğer ülke ve şehirleri incelemek için  Zoni Language Centers Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.