TORQUAY INTERNATIONAL SCHOOL Dil Okulu

Torquay International SchoolTorquay International School, İngiltere’nin Torquay şehrinde bulunan 37 yıllık tecrübesiyle 65 ülkeden 16-80 yaş arası herkese hitap eden İngiltere’nin en köklü dil okullarından biridir. Okul, sunduğu İngilizce programları, az sayıda olan sınıf mevcutları ve aynı ülkeden olan öğrencilerin aynı sınıfta olmamasına özen gösterdiği hassasiyetle ve her öğrenciye gösterilen özel ilgiyle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Torquay International School, bahçeli ve tarihi bir binada şehir merkezinde bulunan lokasyonuyla marinaya, plajlara, mağazalara, restoranlara ve konaklamalarına 30 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama olarak aile yanı ve self catering apartmanlar ya da paylaşımlı daire, hotel ve otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Şehir olarak Torquay, sıcak iklimi, manzarası ve palmiye ağaçlarıyla İngiltere’nin popüler yazlık yerlerinden biridir. Şehir, uygun yaşam koşulları, her yere kısa yürüme mesafeleriyle, tatil atmosferi ve güvenli olmasıyla uluslararası öğrenciler için mükemmel bir lokasyondur.

Akreditasyonlar: British Council, English UK, IALC.

Torquay International School bünyesinde alınabilcek kurs seçenekleri:

  • Genel İngilizce
  • Genel İngilizce plus 
  • Sınav hazırlık kursları (IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEIC ve BEC – the Cambridge Business English Certificate)
  • İş İngilizcesi
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce kurs

Torquay Internaional School hakkında daha detaylı bilgi almak için Torquay International School Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.