CASTLE SCHOOL OF ENGLISH Dil Okulu

Castle School of EnglishCastle School of English, 2003 yılında Andrew Caldwell ve Devrim Güven tarafından kurulmuştur. Başlangıçta çok küçük bir okul olan Castle School of English, benimsedği öğretim felsefesinin ve sahiplerinin felsefesinin sonucu olarak adım adım büyümüştür. 2003 yılında okul 12 Dyke Road adresinde bulunan binasına taşınmış olup, bu binayı halen idari işler ve bazı sınıflar için kullanmaktadır. 2007 yılında okul eksikksiz bir yenileme çalışmasının ardından artık tüm salon ve sınıflarda internet erişimi olan, kusursuz aydınlatmaya sahip, merkezi ısıtmalı, bilgisayar odası, yemekhane ve iyi donatılmış bir personel odası olan rahat ve hoş bir eğitim ortamına kavuşmuştur. 2007 yılında ekibe Martin Warters katılmış olup; bu yeni katılımla, akademik standartlarda büyük bir ilerleme sağlanmıştır.

Eğlenceli öğremenler ve Dünya’nın her yerinden gelen arkadaş canlısı öğrenciler, Castle School of English Brighton’ı İngilizce öğrenmek içn en iyi okullardan biri kılmaktadır. Brighton’ın merkezinde yer alan harika lokasyonu, güzel bir kenti keşfetme fırsatı sunmaktadır.

Castle School of english, düşük maliyet ile yüksek kalite arasında kurulması gereken zor dengeyi sağlamıştır. Her türlü soruyu hoş karşılamakla birlikte, öğrencilerin İngilizcelerini ilerletmelerine yardımcı olacak her şeyi tartışmaya açıktırlar.

Akreditasyonlar: British Council, English UK.

Castle School of English bünyesinde sunulan programlar:

•Standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere tam gün kurslar,
•Cambridge ve diğer sınav hazırlık kursları,
•Yarım gün kurslar,
•İngilizce yeterlilik sertifikaları kursları,
•İş İngilizcesi, Konuşma ve telafuz kursları

Castle School of English Dil okulu hakkında daha detaylı bilgi almak için Castle School of English Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.