BBSI Dil Okulu

bbsiBournemouth Business School International uluslar arası öğrenciler için 1992 yılında kurulmuştur. Akademik, iş ve mesleki eğitim sağlamak amacıyla, öğrenciler için ingilizce dil kursları, iş ingilizcesi kursları, özel kurslar, sertifika programları, diploma, üniversite hazırlık ve pre-master eğitim programları sunmaktadır.

BBSI öğrencilere çok sayıda yüksek standartlarda eğitim programları sunar. Öğrencilerin İngiltere’deki eğitim deneyimlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak okulun başlıca amacıdır.BBSI yıl boyunca farklı seviyelerde ingilizce dil eğitimi sunar. Bu eğitimlere yıl boyunca her an katılınabilmektedir.

Okulda düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Futbol turnuvaları, kültürel geziler, oyun geceleri, beach volley turnuvaları, piknik, kumsal partileri, karaoke geceleri, müze gezileri bunlardan bazılarıdır.Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin yeni arkadaşlıklar edinmesi ve böylece günlük yaşamda ingilizce konuşmalarını sağlayarak dillerini geliştirmleri sağlanmaktadır.

Akreditasyonlar: British Council, English UK, IALC.

BBSI bünyesinde alınabilecek olan dil kursları şu şekildedir:

Genel İngilizce
Akademik SInav Hazırlık Kursları
İş İngilizcesi
İş ve İletişim Becerileri
Yaz Okulları

  • Genel İngilizce
  • İngilizce & IELTS Hazırlık
  • İş ve İletişim Becerlileri
  • İş İngilizcesi

BBSI Dil Okulları Hakkında daha detaylı bilgi almak için BBSI Dil Okulu sitesini tıklayabilirsiniz.