Anglo Continental Dil Okulu

anglo continental

 

İngiltere’nin Bournemouth şehrinde bulunan Anglo Continental’in kampüsü en büyük ve en çok imkanlara sahip okullarından biridir ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Okulun kapasitesi  600 kişilikdir  ve sınıflardaki öğrencilerin sayısı maksimum 16 kişidir. Okul, derslikler dışında; multi-media öğrenim merkezleri, dil laboratuvarları, özel derslikler ve drama odalarıyla daha çok pratik yapmanıza imkan tanımaktadır. Dil eğitimi için en çok  tercih edilen lokasyonlardan biri olmasının yanı sıra Bournemouth, İngiltere’nin en gözde tatil mekanlarından biri olarak bilinmektedir. Ayrıca şehir, Londra’ya sadece 2 saat uzaklıktadır. Anglo-Continental dünyanın en önde gelen ingilizce dil okullarındandır. Britsh Council tarafından resmen tanınmaktadır ve English UK üyesidir. Anglo Continental 60 yıldan uzun süredir 120 farklı ülkeden 400.000’den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.

Anglo Continental sadece yüksek standartlarda öğretim sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda her yaş ve meslekten öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla çok geniş kapsamda ve uzmanlık alanlarında igilizce dil kursları düzenlemektedir.

Sunulan Programlar:

Konaklama Türleri:

  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Hotel
Okul Olanakları:
Multimedya merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi, yeni güneşlenme terası ve bahçe, geniş self-servis bir restoran

Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, okul içi aktiviteler, partiler ve kutlamalar

Anglo Continental hakkında daha detaylı bilgi almak için Anglo Continental Dil Okulu sitesini ziyaret edebilirsiniz.